Fractie

Fractie

  • Ben Bloem (fractievoorzitter)

    Portefeuille: WMO, Zorg, Integratie, AZC, Welzijn. 

    Deelgebieden: Binnenstad.

    b.bloem@apeldoorn.nl

    TwitterFacebook
  • Hanna Riezebos (raadslid)

    Jeugdzorg, afvalbeleid en leerlingenvervoer. Deelgebieden: Noordwest

    h.riezebos@apeldoorn.nl

    Twitter
  • Erik-Jan Aalbers (raadslid)

    Portefeuille: Financiën, onderwijs, verbonden partijen, verkeer, toerisme, lid Rekenkamercommissie en lid Auditcommittee 

    Deelgebieden: Noordoost, Wenum-Wiesel, Beemte.

    e.aalbers@apeldoorn.nl

    Twitter
  • Jarin van der Zande (raadslid)

    Portefeuille: Openbare Orde, veiligheid, evenementen, werk & inkomen, burgerparticipatie, sport, economie, armoedebeleid, lobby en innovatie. 

    Deelgebieden: Noordwest, Uddel, Nieuw-Milligen, Hoog-Soeren.

    j.vanderzande@apeldoorn.nl

    TwitterFacebook
  • Willeke de Jager (fractievertegenwoordiger)

    Portefeuille: Wonen, openbare ruimte, energietransitie, grondbeleid, revitalisering wijken en ruimtelijke ordening.  

    Deelgebieden: Zuidoost, Klarenbeek, Loenen. 

    w.jager@apeldoorn.nl

    TwitterFacebook
  • Peter Kranenburg (fractievertegenwoordiger)

    Portefeuille: Duurzaamheid, energietransitie, landbouw, dierenwelzijn, cultuur. 

    Deelgebieden: Ugchelen, Radio Kootwijk.

    k.kranenburg@apeldoorn.nl

    TwitterFacebook
  • Jan Werkman (fractieassistent)

    Deelgebieden: Beekbergen, Lieren, Oosterhuizen.

    j.werkman@apeldoorn.nl

    TwitterFacebook